Będzie inaczej!


Cześć!
Od dziś będzie inaczej. Nie od jutra, nie od poniedziałku, nie od nowego miesiąca, nie od początku nowej pory roku, nie od lata, nie od wakacji, nie od (...). OD DZIŚ! Od dziś będzie inaczej!
Co z tego, że jest piątek, co z tego, że 11:11, co z tego że 31.03. Co z tego, że 11 dni po pierwszym dniu wiosny, co z tego, że 14 tygodni od rozpoczęcia roku. Co z tego? Co z tego, że może i jest to najgłupsza pora na zmiany? Nic. Nic, właśnie dlatego, że od dziś będzie inaczej. Po mojemu.


Ostatnio miałam bardzo wiele rzeczy do przemyślenia. Momentami mam wrażenie, że aż za dużo jak na jeden moment. Ale cóż. Plan P* nie zadziałał i trzeba było podjąć decyzje. Chyba jedne z trudniejszych w moim życiu. Ale coś mi się widzi, że decyzja była słuszna.. Tak wiem, mechanizmy obronne, słodkie cytryny i te sprawy. Nie ważne. I tak wydaje mi się, że ta decyzja była dobra.

Jak będzie?
Będzie tak jak będę chciała. A przede wszystkim, chcę być po prostu szczęśliwa i spokojna. Nie chcę nabawić się wrzodów żołądka w tak młodym wieku. A niestety w dzisiejszym świecie to bardzo możliwe. Więc pora zwolnić i robić to co chcę. Nie to co inni chcą, co oczekują. co wypada. Swoim kosztem. Nie, koniec, sprzeciw, veto. Na Boga (tak właśnie na Boga), "Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze". 
I tak mam zamiar dokończy wyzwanie #100dnibezspodni #zpoleceniaaniamaluje bo czemu nie? Dałam sobie rok i wierzę, że dam radę.
I mam zamiar malować na co dzień usta na czerwono. Bo po prostu lubię i dobrze się z tym czuje.
I będę słuchać na zmianę RAP-u, Disco Polo, Popu i tego co leci w radiu. Bo czemu nie, skoro lubię? Zawsze możesz opuścić moje towarzystwo.
I będę szczęśliwa, bo po prostu chcę. Przecież chyba to jest w życiu najważniejsze.Miłego dnia!
I pamiętaj, każda pora jest dobra na zmianę!
Zacznij od teraz, nie od jutra!
*Plan P - pstryknięcie palcem i posiadanie gotowego rozwiązania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Altruistka , Blogger