Marzec 2018 - kalendarz do druku

Zaraz marzec, jak ten czas szybko leci. A pamiętam jak zastanawiałam się czy kliknąć "opublikuj" z wpisem o kalendarzu na styczeń 2018r. Kliknęłam i to był strzał w 10. Nie spodziewałam się, że spotka się z tak dużym zainteresowaniem. Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa! Zabieram się więc za pracę, żeby Tworzyć dla Was więcej plików do druku. A dziś kalendarz na Marzec 2018 ;)

Czym się różni od Stycznia i Lutego?

Przede wszystkim tym, że od marca wprowadzone są nowe przepisy i obowiązuje zakaz handu we wszystkie niedziele oprócz pierwszej i ostatniej niedzieli miesiąca. Żeby się w tym nie pogubić dodałam znaczek w kalendarzu (przekreślony wózek sklepowy), oznaczający zakaz handlu, czyli te niedziele w które nie zrobimy zakupów (no dobra, część sklepów na pewno będzie otwarta, ale mało które ;))Jak wydrukować kalendarz?


  • Zapisany plik otwórz i wejdź we właściwości drukowania.
  • Upewnij się, że plik będzie drukowany w oryginalnym rozmiarze w orientacji poziomej (A4).
  • Ustaw wysoką jakość wydruku aby kolory były żywe, cyfry wyraźne.
  • Po wydruku odczekaj chwilę aby tusz wysechł. (Szczególnie przy pliku kolorowym)
  • Wypełniał, po swojemu, tak jak potrzebujesz.


Jeśli masz ochotę na mniejszy rozmiar kalendarza, (A5) wystarczy, że prze wydruku zaznaczysz dwa elementy na stronie (lub drukuj wiele na stronie: 2)i wybierzesz orientacje pionową. Prawa autorskie zastrzeżone. Nie wyrażam zgody na używanie ich w celach zarobkowych, bez mojej zgody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Altruistka , Blogger