Kupiec!


Jakiś czas temu zostałam ambasadorką marki Kupiec, dzięki tej współpracy powstał przepis na Koktajl na jesień. Który notabene stał się jednym z moich ulubionych jesiennych napoi. No dobra poza gorącą herbatą z imbirem, pomarańczą i goździkami. W zimowe wieczory tego nic nie przebije. 


Po jakimś czasie pojawiła się u mnie wielka paczka #ZdrowaRadoscZycia. A w niej wiele niespodzianek. Przyznaje się bez bicia, że nie wiedziałam, że kupiec posiada tak wiele różnorodnych produktów. Od wafli ryżowych, ryżowych w czekoladzie, przez wafle kukurydziane, płatki owsiane, jaglane, kasze aż po ryże. 

Do tej pory przetestowałam wafle ryżowe w czekoladzie, a właściwie przetestował je mój M. Haha. Są wyśmienite! Ale na pewno nie dietetyczne ;D No cóż, przecież nie wszystko musi być mega fit, te są przynajmniej zdrowe. 
Ryż, jak dla mnie hmy... Ryż to ryż, szybko się gotuje i nie rozpuszcza się torebka, co niestety przy innych markach się zdarza.
Urzekły mnie małe opakowania wafli, dzięki czemu mogę je zabrać wszędzie. Urzekły mnie tak samo jak kiedyś sucharki w małych opakowaniach haha. Swoją drogą czy ktoś tak jak ja uwielbia te sucharki?
Płatki czekają na lepsze czasy, jak znajdę trochę czasu by wreszcie zrobić domową granole, bo ta z ostatniej produkcji już się kończy i zaraz nie będę miała co jeść. Jak wszystko się uda, i nie będę jej robić w środku nocy, gdzie żadne zdjęcie nie chce wyjść to na pewno pojawi się też przepis ze zdjęciami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Altruistka , Blogger