Grudzień 2018 - kalendarz do druku


"I warto mieć marzenia, doczekać ich spełnienia!" - już za chwilę grudzień, a chwilę później nowy rok! Tak wiem, może jeszcze za wcześnie na świąteczne piosenki, ale trudno! Tak mnie dziś natchnęło. A dodatkowo może powyższy cytat zachęci Was do marzenia? Do snucia planów i wypisania listy celów na nowy rok?

Niżej podrzucam kalendarz na ostatni miesiąc w tym roku. Może warto pomyśleć jak go nie zmarnować? Może warto pozamykać niepozamykane sprawy? A rok zacząć z czystą kartką?


Tak jak w poprzednich wersjach kalendarza w sierpniowym również pojawiła się informacja o zakazie handlu w dane niedziele ;)Edycja: UPS. Ale klapa. Bardzo Was przepraszam, ale niestety do kalendarza wkradł się błąd, po świętach jest 27 a nie 21 ;x chociaż taki powrót w czasie i powtórka tych wolnych dni pewnie by się przydała ;)


Jak wydrukować kalendarz?  • Zapisany plik otwórz i wejdź we właściwości drukowania.
  • Upewnij się, że plik będzie drukowany w oryginalnym rozmiarze w orientacji poziomej (A4).
  • Ustaw wysoką jakość wydruku aby kolory były żywe, cyfry wyraźne.
  • Po wydruku odczekaj chwilę aby tusz wysechł. (Szczególnie przy pliku kolorowym)
  • Wypełniał, po swojemu, tak jak potrzebujesz.


Jeśli masz ochotę na mniejszy rozmiar kalendarza, (A5) wystarczy, że prze wydruku zaznaczysz dwa elementy na stronie (lub drukuj wiele na stronie: 2)i wybierzesz orientacje pionową. Prawa autorskie zastrzeżone. Nie wyrażam zgody na używanie ich w celach zarobkowych, bez mojej zgody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Altruistka , Blogger