Styczeń 2019 - kalendarz do druku

Przez cały zeszły rok, publikowałam dla Was kalendarze do druku. Największą popularnością cieszył się kalendarz na marzec 2018 roku (ponad 1400 pobrań) i na czerwiec 2018 roku (prawie 1000 pobrań). Postanowiłam to kontynuować również w tym roku i mam nadzieję, że te kalendarze również przypadną Wam do gustu! Tym razem w trochę innej odsłonie, delikatniejszej niż w zeszłym roku. Postanowiłam dodać też cytat na dany miesiąc. Motywujący, skłaniający do refleksji. Nadal trwam przy oznaczaniu niedziel bez handlu, żeby nie pogubić się w całym tym zamieszaniu. Dodatkowo dni świąteczne, nie są już czerwone jak poprzednio (oraz w wielu kalendarzach) ale wpisują się w kolorystykę danego miesiąca.

Czemu nie ma wersji w skali szarości?
Wzór jest tak prosty, z dwoma kolorami (szarość i wiodący kolor miesiąca), że wystarczy zmienić w ustawieniach aby wydruk był w skali szarości. Poprzednie kalendarze miały różne odcienie szarości stąd pomysł na tworzenie dwóch wersji. Tym razem tylko jedna, ale bez obaw. Wydruk w skali szarości wychodzi pięknie!


Jak wydrukować kalendarz?


  • Zapisany plik otwórz i wejdź we właściwości drukowania.
  • Upewnij się, że plik będzie drukowany w oryginalnym rozmiarze w orientacji poziomej (A4).
  • Ustaw wysoką jakość wydruku aby kolory były żywe, cyfry wyraźne.
  • Po wydruku odczekaj chwilę aby tusz wysechł. (Szczególnie przy pliku kolorowym)
  • Wypełniał, po swojemu, tak jak potrzebujesz.


Jeśli masz ochotę na mniejszy rozmiar kalendarza, (A5) wystarczy, że prze wydruku zaznaczysz dwa elementy na stronie (lub drukuj wiele na stronie: 2)i wybierzesz orientacje pionową. Prawa autorskie zastrzeżone. Nie wyrażam zgody na używanie ich w celach zarobkowych, bez mojej zgody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Altruistka , Blogger